Nasze sukcesy

Wojewódzki Konkurs Matematyczny:
-Martyna Bugajna, laureatka (A.D. 2001)- p. E.Staniszewska
-Tomasz Piesiak, finalista (A.D. 2004)- p. E. Staniszewska
-Michał Frackowiak, laureat (A.D. 2008)- p. Alicja Piesiak
-Mateusz Wojciechowski (A.D. 2008)- p. L. Kuciak
-Wiktoriusz. Robaszkiewicz, laureat (A.D. 2009)- p. E. Staniszewska
-Maciej Polkowski, finalista (A.D. 2012)- p. M. Głodek

Archidiecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej
-Martyna Bugajna, laureatka (A.D. 2001)- p. E. Kaźmierczak

Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego
-Anna Gruszka, laureatka (A.D. 2001)- p. R. Rabsztyńska
-Martyna Bugaja, finalistka (A.D.2002) – p. R. Rabsztyńska
-Mateusz Matłoka, finalista (A.D. 2003)- p. B. Celichowska
-Maciej Dura, laureat (A.D.2007)- p. B. Celichowska
-Agnieszka Kucharczyk , finalistka (A.D.2009)- p. J. Charysz
-Wiktoriusz Robaszkiewicz, finalista (A.D.2009)- p. M. Krugiełka
-Agata Jankowska, finalistka (A.D. 2010)- p. J. Telicka
– Magdalena Goslar, laureatka (A.D. 2012)- p. J. Telicka

Wojewódzki Konkurs ,,Poznajemy Parki Krajobrazowe Wielkopolski”
-Natalia Szóstak, finalistka (A.D.2001)- p. B. Wolska
-Mateusz Matłoka, finalista (A.D. 2001, 2002)- p. B. Wolska
-Adelajda Konieczna, finalistka (A.D. 2003)- p. B. Wolska
-Filip Uzarowicz, finalista (A.D. 2003)- p. B. Wolska
-Tomasz Piesiak, finalista (A.D.2003)- p. B. Wolska

Wojewódzki Konkurs Biologiczny
-Monika Rakowicz, finalistka (A.D. 2007) –p. B. Wolska

Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
-Anna Gruszka, finalistka (A.D. 2002)- p. J. Grefkiewicz

Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego
-Katarzyna Libek, laureatka (A.D.2008) –p. D. Olejniczak

Wojewodzki Konkurs Chemiczny
-Mateusz Matłoka, finalista (A.D. 2003)- p. M. Zakrzewska

Wojewódzki Konkurs Fizyczny
-Łukasz Rek, laureat (A.D. 2003)- p. B. Kęsy
-Tomasz Osiadło, finalista (A.D. 2003)- p. B. Kęsy
-Tomasz Piesiak, laureat (A.D. 2004)- p. B. Kęsy
-Sebastian Bromberek, laureat (A.D. 2006)- p. B. Kęsy
-Michał Frackowiak, laureat (A.D. 2008)- p. B. Kęsy
-Ewa-Maria Kuciak, finalistka (A.D. 2008)- p. B. Kesy
-Wiktoriusz Robaszkiewicz, laureat (A.D.2009)- p. B. Kesy
– Magdalena Bartczak, finalistka (A.D. 2012)- p. B. Kesy

Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Wielkopolsce
-Sebastian Bromberek, laureat (A.D. 2004)- p. A. Kasprzak
-Sebastian Bromberek, laureat, (A.D.2005) –p. A. Kasprzak
-Joanna Wrzeszcz, laureatka (A.D. 2005)- p. A. Kasprzak
-Ewa-Maria Kuciak, laureatka (A.D. ,2007)- p. A. Kasprzak
-Martyna Matłoka, finalistka (A.D. 2007)- p. A. Kasprzak
-Emilia Śmigielska, finalistka (A.D. 2007)- p. A. Drabczyk
-Łukasz Bejma, laureat (A.D. 2008)- p. A. Kasprzak
-Ewa-Maria Kuciak, laureatka (A.D.2008) –p. A. Kasprzak
-Izabella Przymusińska, finalistka (A.D. 2009) – p. A. Kasprzak

następna>>



GIMNAZJUM NR 2 im. Jana Kochanowskiego

ul. Gen. T. Kutrzeby 3
62-095 MUROWANA GOŚLINA

tel. (0-61) 8 114 449

e-mail: gm2mg@poczta.onet.pl