12. Sandra Cur
  13. Anna Płazińska

1.03.2016 odbył się turniej Półfinałowy Powiatu Poznańskiego.

Rywalkami naszych dziewcząt były zespoły z Kostrzyna, Puszczykowa i Swarzędza.

Zespół Gimnazjum nr 2 z Murowanej Gośliny zajął I miejsce i awansował do Finału Powiatu Poznańskiego.

W Finale Powiatu który odbył się 7.03.2016 r. spotkały się drużyny z Pobiedzisk, Rokietnicy, Komornik i gospodynie zespól z Murowanej Gośliny.

Turniej rozgrywany był systemem „każdy z każdym”.

I miejsce i awans do Półfinały Rejonu uzyskały dziewczyny z Zielonych Wzgórz.

IMG_3945

Półfinał i i Finał Rejonu odbył się 14.03.2016 r. w Szamotułach.

Szamotuły

W Półfinale bez większego trudu nasze dziewczęta pokonały zespoły z Nowego Tomyśla i Rogoźna w stosunku 2:0.

szamotuły

W Finale spotkały się dwa niepokonane zespoły,  Gimnazjum z Szamotuł i Gimnazjum z Murowanej Gośliny.

Niestety, zwycięzcą pojedynku został zespół z Szamotuł i to on awansował do Półfinałów Wojewódzkich.

Za zajęcie II miejsca dziewczęta z Murowanej Gośliny odebrały puchar i dyplom który wręczył im Poseł Pan J. Rudnicki.

Szamotuły

Szamotuły

Myślimy, że w przyszłym roku nasze dziewczęta zajmą Im i awansują do Finału Wojewódzkiego.

Zakończenie Rozgrywek Gimnazjalnych dla dziewcząt z Murowanej Gośliny
Dnia 17.03.2015 r. w Szamotułach rozegrany został Finał Rejonu Poznań – Zachód w piłce siatkowej dziewcząt.
Gimnazjum nr 2 z Murowanej Gośliny rozegrało mecze eliminacyjne z Jabłonną i Nowym Tomyślem.
Oba mecze zakończyły się wygraną Murowanej Gośliny 2:0.
Mecz o wejście do finału dziewczęta zagrały z Gimnazjum z Parkowa.
Po bardzo emocjonującym meczu zwycięstwem 2:0 cieszyły się zawodniczki z Murowanej Gośliny.
W finale spotkały się dwie nie pokonane szkoły: gospodarz turnieju Szamotuły i Murowana Goślina.
Turniej zakończył się zwycięstwem Gimnazjum z Szamotuł.
Nasza szkoła zajęła II miejsce.
Gratulacje dla dziewcząt za walkę i wspaniałe emocje.

szamotuły (3)                    szamotuły (4)

szamotuły (5)          szamotuły (1)

szamotuły (2)         szamotuły

szamotuły (6)          szamotuły (8)

szamotuły (9)          szamotuły (10)

szamotuły (11)

Finał powiatu poznańskiego

12.02.2015 roku w Rogalinku odbył się turniej finałowy powiatu poznańskiego w piłce siatkowej dziewcząt.

W turnieju uczestniczyły szkoły z Rogalinka, Lubonia, Pobiedzisk, oraz nasza drużyna reprezentująca Gimnazjum nr 2 w murowanej Goślinie.

Miło nam donieść, że cały turniej, bez straty seta, wygrała Murowana Goślina i tym samym uzyskała awans do turnieju finałowego rejonu Poznań – zachód, który odbędzie się 17.03.2015 r. w Szamotułach.

IMG_2154 IMG_2156 IMG_2159 IMG_2163 IMG_2177 IMG_2183 IMG_2198IMG_2205 IMG_2220

Początek rozgrywek gimnazjalnych

Dziewczęta z S.O.S. Murowana Goślina rozpoczęły rozgrywki szkolne. W dniu 5.02.2015 dziewczęta reprezentujące Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Murowanej Goślinie zainaugurowały rozgrywki szkolne pewnie pokonując gimnazja z Kórnika i Puszczykowa. Reprezentacja szkoły składająca się z uczennic klas sportowych objętych ministerialnym programem Szkolne Ośrodki Siatkarskie wygrała obydwa mecze pokonując swoje rywalki w stosunku 2-0. Uczennice naszej szkoły zajęły tym samym pierwsze miejsce w półfinale powiatu poznańskiego, co dało awans naszej szkole do turnieju finałowego o mistrzostwo powiatu poznańskiego.