Warsztaty taneczne i noc filmowa

Dnia 6.05.2016 w piątek, wieczorem w naszej szkole odbyła się noc filmowa oraz warsztaty taneczne dla grupy tanecznej. Opiekunem była pani Dorota Schraube, a warsztaty poprowadziła pani Monika Pyś, która już od wielu lat współpracuje z naszą grupą taneczną, doskonaląc nasze umiejętności taneczne. Zajęcia, te odbywały się w miłej atmosferze, a co najważniejsze były bardzo profesjonalne. Po zmaganiach z nowymi formami tańca, mieliśmy chwilę na uzupełnienie energii. Pomogły nam w tym smaczne przekąski, tosty a nawet pizza. Ćwiczyliśmy także układ taneczny przygotowywany na Turniej Pro Sinfoniki.

Potem nadszedł upragniony czas odpoczynku „ noc filmowa”. Rozłożyliśmy materace i rozpoczął się nasz szkolny seans filmowy. Obejrzeliśmy filmy: „ Teen Beach Movie”, „Madagaskar 3″ i „Wytańczyć marzenia”. Noc spędzona w szkole była bardzo ciekawym doświadczeniem dla wszystkich. Mam nadzieję, że w przyszłym roku jeszcze raz uda się zorganizować takie spotkanie. Warto bowiem łączyć przyjemne z pożytecznym.GIMNAZJUM NR 2 im. Jana Kochanowskiego

ul. Gen. T. Kutrzeby 3
62-095 MUROWANA GOŚLINA

tel. (0-61) 8 114 449

e-mail: gm2mg@poczta.onet.pl