„Co wiem o Czerwonym Krzyżu, Polskim Krzyżu i Honorowym Dawstwie Krwi”

W dniu 24 maja odbyła się w naszej szkole XV edycja konkursu „Co wiem o Czerwonym Krzyżu, Polskim Krzyżu i Honorowym Dawstwie Krwi”. Do konkursu zgłosiło się 40 uczniów z klas  I-III z Gimnazjum Nr 1 i Nr 2 w Murowanej Goślinie. Po uroczystym rozpoczęciu przez prezesa  Klubu  Honorowych Dawców Krwi  PCK pana Stanisława Woźniaka, uczniowie przystąpili do rozwiązywania zadań przygotowanych przez Wielkopolski  Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża w Poznaniu.

Zwycięzcami konkursu z naszej szkoły zostały:

I miejsce- Adrianna  Ostrowska z kl. 2c

II miejsce –Marianna  Nowak z kl. 3a

III miejsce- Zofia Niżnik z kl. 2c

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym osobom dziękujemy za udział w konkursie.

Opiekun-Beata Wolska

 GIMNAZJUM NR 2 im. Jana Kochanowskiego

ul. Gen. T. Kutrzeby 3
62-095 MUROWANA GOŚLINA

tel. (0-61) 8 114 449

e-mail: gm2mg@poczta.onet.pl