MIĘDZYNARODOWY KONKURS FOTOGRAFICZNY „MATEMATYKA W OBEKTYWIE”

Troje uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Fotograficznym „Matematyka w obiektywie”, którego organizatorem był Uniwersytet Szczeciński. Zosia Błachowiak z klasy 2c, Maja Schraube z klasy 3a i Janek Giełwanowski z klasy 3a wysłali w październiku swoje fotografie, na których uwiecznili pojęcia matematyczne, które zauważyli w otaczającym nas świecie. Ich zdjęcia znalazły się wśród 8147 fotografii, które napłynęły z różnych krajów i wzięły udział w konkursie. Gratulujemy naszym uczniom udziału w tak dużym przedsięwzięciu. Szczególne gratulacje składamy Jankowi Giełwanowskiemu, którego fotografia pokazująca w niezwykły sposób poznański pomnik polskich kryptologów zyskała uznanie jurorów – Janek zdobył wyróżnienie. Zachęcamy naszych uczniów do udziału w przyszłorocznej edycji konkursu.GIMNAZJUM NR 2 im. Jana Kochanowskiego

ul. Gen. T. Kutrzeby 3
62-095 MUROWANA GOŚLINA

tel. (0-61) 8 114 449

e-mail: gm2mg@poczta.onet.pl