ŚNIADANIE SAMORZĄDU

W piątek 20 listopada z okazji Dnia Życzliwości, promowania zdrowego trybu życia oraz muzycznego dnia w naszej szkole samorząd uczniowski postanowił przygotować śniadanie dla całego gimnazjum. Zarząd przygotował dla wszystkich kanapki z serem, rzodkiewką oraz ogórkiem. Podczas jedzenia można było obejrzeć prezentacje klas na temat gatunków muzycznych. Każdy prezentujący miał za zadanie przedstawić w ciekawy i kreatywny sposób swój rodzaj muzyki. Nie obyło się to jednak bez śmiechu i zabawy. Podczas prezentacji można było tańczyć, śpiewać oraz wspólnie się bawić. Widzom najbardziej spodobała się muzyka country oraz muzyka bajkowa. Jednakże można było posłuchać również innych gatunków np. rap, rock, RnB, rock’d roll, dubstepu oraz muzyki etnicznej. Występy wzbudziły wiele pozytywnych emocji jednak trwały jedynie 45 minut. Po śniadaniu każdy wyszedł z Sali nie tylko w dobrym humorze, ale również z pełnym brzuchem. Mamy nadzieję, że w naszej szkole coraz częściej będą odbywały się takie obchodyGIMNAZJUM NR 2 im. Jana Kochanowskiego

ul. Gen. T. Kutrzeby 3
62-095 MUROWANA GOŚLINA

tel. (0-61) 8 114 449

e-mail: gm2mg@poczta.onet.pl