S.O.S. Murowana Goślina w rozgrywkach szkolnych

Dziewczęta z S.O.S. Murowana Goślina rozpoczęły rozgrywki szkolne. W dniu 5.02.2015 dziewczęta reprezentujące Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Murowanej Goślinie zainaugurowały rozgrywki szkolne pewnie pokonując gimnazja z Kórnika i Puszczykowa. Reprezentacja szkoły składająca się z uczennic klas sportowych objętych ministerialnym programem Szkolne Ośrodki Siatkarskie wygrała obydwa mecze pokonując swoje rywalki w stosunku 2-0. Uczennice naszej szkoły zajęły tym samym pierwsze miejsce w półfinale powiatu poznańskiego, co dało awans naszej szkole do turnieju finałowego o mistrzostwo powiatu poznańskiego, z którego relację przedstawimy już w przyszłym tygodniu.

Trzymajcie kciuki za nasze uczennice oraz ich wyniki.

Maciej PrzybylskiGIMNAZJUM NR 2 im. Jana Kochanowskiego

ul. Gen. T. Kutrzeby 3
62-095 MUROWANA GOŚLINA

tel. (0-61) 8 114 449

e-mail: gm2mg@poczta.onet.pl