Uroczyste powitanie klas pierwszych

Dnia 1.09.2014 roku odbyło się uroczyste powitanie klas pierwszych w Gimnazjum nr 2 im. Jana Kochanowskiego.

O godzinie 9:00 w Sali Gościnnej miejsce zajęła pierwsza klasa – wychowankowie p. Elżbiety Staniszewskiej – IB. Następnie do Sali weszła klasa IA z p. Dorotą Olejniczak, a na końcu klasa IC z panią Marią Krugiełką.

Kiedy wszyscy się już usadowili, uroczystość rozpoczął Jakub Adamski. Wprowadzono sztandar i odśpiewano hymn. Następnie głos zajęła Pani Dyrektor witając radośnie „pierwszaków”, przekazując im najważniejsze informacje, dodając otuchy i z uśmiechem zachęcając do trzyletniej współpracy. Po tym powitaniu przemówiła Gabriela Ogrodnik – przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego. Napomknęła ona, że „pierwszaki” staną się pełnoprawnymi gimnazjalistami dopiero po otrzęsinach, które każdy pierwszoklasista musi przejść. W następnej kolejności przedstawiła się szkolna Pani Psycholog, p. Joanna Skrzypczak, która poinformowała wszystkich, że niedługo wraz z Panią Pedagog, p. Aleksandrą Rogozińską, przeprowadzą w klasach zajęcia integracyjne oraz powiedziała, że zawsze jest „pod ręką” w razie jakichkolwiek pytań czy gdyby ktoś potrzebował pomocy.

Na zakończenie pierwszoklasiści udali się z wychowawcami do klas, zapoznali się i zrobili przechadzkę po szkole, aby ją lepiej poznać.

Samorząd Uczniowski życzy im udanych trzech lat w naszym gimnazjum!GIMNAZJUM NR 2 im. Jana Kochanowskiego

ul. Gen. T. Kutrzeby 3
62-095 MUROWANA GOŚLINA

tel. (0-61) 8 114 449

e-mail: gm2mg@poczta.onet.pl