Turniej FIFA 14

W dniu31.01.2014 r. w naszej szkole odbyły się rozgrywki popularnej gry „FIFA 14”.

Wszyscy uczestnicy zebrali się około 16:30 w sali multimedialnej. Samorząd Uczniowski, który organizował turniej, przygotował sprzęt, a następnie zawodnicy przeszli do rozgrywania meczów. Pary grały między sobą systemem eliminacji, czyli w dalszych rozgrywkach udział brała zwycięska para. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła para Dominik Panek i Krystian Schreiber, drugie Mikołaj Błachowiak i Wojciech Łęcki, a trzecie Bartek Meller wraz z Romanem Turajem. Po zakończeniu zaplanowanych pojedynków, chętni mogli zostać i niezobowiązująco zagrać jeszcze raz. Podczas meczów każdy zawodnik dostał mały poczęstunek od SU.

Turniej odbył się po raz pierwszy w naszej szkole i, pomijając nieznaczne problemy techniczne, wszyscy wyszli zadowoleni i uśmiechnięci.

Gratulujemy każdemu zespołowi, życzymy dalszych wygranych oraz dziękujemy opiekunom, ponieważ bez nich turniej nie miałby miejsca!

W imieniu Samorządu Uczniowskiego Julia Magdalena NowakGIMNAZJUM NR 2 im. Jana Kochanowskiego

ul. Gen. T. Kutrzeby 3
62-095 MUROWANA GOŚLINA

tel. (0-61) 8 114 449

e-mail: gm2mg@poczta.onet.pl